Phascomon BT13-078

Icons of mtg
Phascomon BT13-078 image
setminmtgo
-€ 0,000.0 tix
Icons of mtg
NaamPhascomon BT13-078
TypeDigimon - rookie virus donker dier
BeschrijvingEffect [Bij verwijdering] <Trek 1> (Trek 1 kaart uit je deck.) Vervolgens, gooi 1 kaart uit je hand weg. Geërfde Effect [Einde van de beurt van de tegenstander][Eenmaal per beurt] <Trek 1>. Vervolgens, gooi 1 kaart uit je hand weg. BeveiligingseffectMeer zien
IllustratorDigimon Card Game
SetDigimon-kaartspel versus koninklijke ridders [bt13] #BT13-078
WallpaperPhascomon BT13-078 Crop image WallpaperDownload wallpaper
AfbeeldingPhascomon BT13-078 Full hd imageAfbeelding downloaden
0%
Gebruikersscore (0)

Metatypes

Legality between formats

Inhoudsopgave

Over Phascomon BT13-078

Phascomon BT13-078, Digimon - rookie virus donker dier, ontworpen door Digimon Card Game voor het eerst uitgebracht in juli 2024 in de set Versus Royal Knights.

Deze Phascomon BT13-078 kaart zou gunstig zijn in een controle-gebaseerd deck dat zich richt op handvoordeel en verstoring, omdat het consistente trekkracht en handcontrole biedt. Hoewel het een nuttige toevoeging kan zijn aan zo'n deck, kunnen er betere opties beschikbaar zijn, afhankelijk van de specifieke strategie en synergieën binnen het deck. Over het algemeen zou Phascomon BT13-078 kunnen worden gespeeld in het juiste deck, maar het is mogelijk niet de beste keuze in vergelijking met andere kaarten met vergelijkbare effecten.

Waar te koop

Seller imageEbay.com

Bezoek de winkel
Seller imagePrinting proxies

$ 0.75 Bezoek de winkel

*This site contains affiliate links for which we may be compensated

Groeperen op

Price alert ?

Alert me when price gets to

Price trend history

loading
Prijsgeschiedenis
DatumMinimumprijsMediaanprijs Decks
2024-10-210.00 EUR0.00 EUR 0
2024-10-280.00 EUR0.00 EUR 0
2024-11-060.00 EUR0.00 EUR 0
2024-11-110.00 EUR0.00 EUR 0
2024-11-180.00 EUR0.00 EUR 0
2024-11-250.00 EUR0.00 EUR 0
2024-12-020.00 EUR0.00 EUR 0
2024-12-090.00 EUR0.00 EUR 0
2024-12-190.00 EUR0.00 EUR 0
2024-12-230.00 EUR0.00 EUR 0
2024-12-300.00 EUR0.00 EUR 0
2025-01-010.00 EUR0.00 EUR 0
2025-01-060.00 EUR0.00 EUR 0
2025-01-130.00 EUR0.00 EUR 0
2025-01-200.00 EUR0.00 EUR 0
2025-01-270.00 EUR0.00 EUR 0
2025-02-030.00 EUR0.00 EUR 0
2025-02-100.00 EUR0.00 EUR 0
2025-04-270.00 EUR0.00 EUR 0
2025-04-280.00 EUR0.00 EUR 0
2025-05-060.00 EUR0.00 EUR 0
2025-05-120.00 EUR0.00 EUR 0
2025-05-190.00 EUR0.00 EUR 0
2025-05-280.00 EUR0.00 EUR 0
2025-06-030.00 EUR0.00 EUR 0
2025-06-100.00 EUR0.00 EUR 0
2025-06-170.00 EUR0.00 EUR 0
2025-06-230.00 EUR0.00 EUR 0
2025-07-010.00 EUR0.00 EUR 0
2025-07-080.00 EUR0.00 EUR 0
2025-07-150.00 EUR0.00 EUR 0
2025-07-220.00 EUR0.00 EUR 0
2025-07-290.00 EUR0.00 EUR 0
2025-08-050.00 EUR0.00 EUR 0
2025-08-120.00 EUR0.00 EUR 0
2025-08-180.00 EUR0.00 EUR 0
2025-08-250.00 EUR0.00 EUR 0
2025-09-020.00 EUR0.00 EUR 0
2025-09-090.00 EUR0.00 EUR 0
2025-09-150.00 EUR0.00 EUR 0
2025-09-230.00 EUR0.00 EUR 0
2025-09-290.00 EUR0.00 EUR 0
2025-10-060.00 EUR0.00 EUR 0
2025-10-130.00 EUR0.00 EUR 0
2025-10-200.00 EUR0.00 EUR 0
2025-10-270.00 EUR0.00 EUR 0
2025-11-030.00 EUR0.00 EUR 0
2025-11-100.00 EUR0.00 EUR 0
2025-11-180.00 EUR0.00 EUR 0
2025-11-240.00 EUR0.00 EUR 0
2025-12-030.00 EUR0.00 EUR 0
2025-12-080.00 EUR0.00 EUR 0
2025-12-150.00 EUR0.00 EUR 0
2025-12-220.00 EUR0.00 EUR 0
2025-12-290.00 EUR0.00 EUR 0
2026-01-010.00 EUR0.00 EUR 0
2026-01-050.00 EUR0.00 EUR 0
2026-01-130.00 EUR0.00 EUR 0
2026-01-200.00 EUR0.00 EUR 0
2026-01-260.00 EUR0.00 EUR 0
2026-02-020.00 EUR0.00 EUR 0
2026-02-090.00 EUR0.00 EUR 0
2026-02-160.00 EUR0.00 EUR 0
2026-02-230.00 EUR0.00 EUR 0
2026-03-020.00 EUR0.00 EUR 0
2026-03-100.00 EUR0.00 EUR 0
2026-03-160.00 EUR0.00 EUR 0
2026-04-020.00 EUR0.00 EUR 0
2026-04-070.00 EUR0.00 EUR 0
2026-04-140.00 EUR0.00 EUR 0
2026-04-230.00 EUR0.00 EUR 0
2026-04-300.00 EUR0.00 EUR 0
2026-05-050.00 EUR0.00 EUR 0
2026-05-140.00 EUR0.00 EUR 0
2026-05-200.00 EUR0.00 EUR 0
2026-05-250.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-010.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-080.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-150.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-230.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-290.00 EUR0.00 EUR 0
2026-07-060.00 EUR0.00 EUR 0
2026-07-130.00 EUR0.00 EUR 0
2026-07-200.00 EUR0.00 EUR 0
2026-07-270.00 EUR0.00 EUR 0
2026-08-030.00 EUR0.00 EUR 0
2026-08-100.00 EUR0.00 EUR 0
2026-08-170.00 EUR0.00 EUR 0
2026-08-240.00 EUR0.00 EUR 0
2026-09-010.00 EUR0.00 EUR 0
2026-09-070.00 EUR0.00 EUR 0
2026-09-140.00 EUR0.00 EUR 0
2026-09-270.00 EUR0.00 EUR 0
2026-10-040.00 EUR0.00 EUR 0
2026-10-100.00 EUR0.00 EUR 0
2026-10-180.00 EUR0.00 EUR 0
2026-10-220.00 EUR0.00 EUR 0

Emoji-reacties

0

0 Reacties

User profile image

Be the first to comment

Veelgestelde vragen over Phascomon BT13-078

What type of card is Phascomon BT13-078?

Phascomon BT13-078 is a Digimon - rookie virus donker dier card in Digimon.

What is the effect of Phascomon BT13-078?

Effect [Bij verwijdering] <Trek 1> (Trek 1 kaart uit je deck.) Vervolgens, gooi 1 kaart uit je hand weg. Geërfde Effect [Einde van de beurt van de tegenstander][Eenmaal per beurt] <Trek 1>. Vervolgens, gooi 1 kaart uit je hand weg. Beveiligingseffect -

What is the original set of Phascomon BT13-078?

Phascomon BT13-078 was first released in the set Versus Royal Knights, illustrated by Digimon Card Game.

What is the legality of Phascomon BT13-078?

Legality depends on the tournament format -- Phascomon BT13-078 can be legal in some formats and banned or restricted in others. See the full breakdown per format in the Legality section above.

What cards are similar to Phascomon BT13-078?

Kaarten vergelijkbaar met Phascomon BT13-078 opnemen Porcupamon BT13-081, Candlemon ST14-03. See the full list in the Similar cards section above.